Seznámení s firmou Bewit a jejich nabídkou – esenciálními (éterickými) oleji, bylo pro mě nečekané překvapení. Jako když Vám něco někam přesně zapadne a zasouzníte na vícero úrovních 😉

Souzní se mnou jak samotné produkty – éterické oleje a směsi, ale také se mi velmi líbí celkový “bewití” přístup ke zdraví a životu. Další předností je pro mě osobně také to, že se jedná o českou firmu. 

Netradiční jsou také možnosti, které firma Bewit nabízí těm, kteří mají zájem se seznámit s jejich nabídkou a filozofií. Registrace k této firmě je bezplatná, doživotní a ihned máte přístup k řadě zajímavých a skutečně hodnotných videí nejen z oblasti zdraví, esenciálních olejů a aromaterapie, ale i z oblasti osobního růstu.

Celkově se mnou pojetí a produkty firmy Bewit velmi rezonují. Éterické oleje Bewit se staly součástí mého života. Otevřela jsem se na nové úrovni bytostem rostlin a spojení s nimi mi pomáhá směrovat můj osobní i profesní život více v souladu s mým srdcem (více v klubu Extrakt).

Registrace k Bewit vás k ničemu nezavazuje – a to doslova a do písmene. Můžete se nechat pouze inspirovat nebo si můžete objednat cokoli, pro co se rozhodnete.

Osloví-li Vás olejíčky a filozofie celé firmy, stejně jako mě, můžete s firmou Bewit začít spolupracovat – šířit své zkušenosti s těmito esenciálními oleji dál nebo je zařadit do nějaké své nabídky nebo je používat při své poradenské či masérské praxi. Každému členu své komunity Bewit – Extrakt ráda pomohu. Velkým pomocníkem v začátcích vám také může být on-line program Revoluční marketing, který můžete získat zcela zdarma. Doporučuji, dozvíte se tam hodně zajímavého.

Jak nakupovat esenciální oleje Bewit výhodně

Na nákup esenciálních olejů Bewit není žádný limit, můžete udělat objednávku v jakékoli výši a kdykoli chcete. Firma Bewit rozděluje zákazníky do 3 skupin – zákazník A, zákazník B, zákazník C (zákazníkem A je každý při prvním nákupu), podle kterých nakupujete (možno až s 30% slevou)

V e-shopu Bewit – Extrakt můžete nakupovat i v jiné měně než je Kč, i z jiné země než je ČR 😉 , vše jednoduše zvolíte v levé horní části e-shopu ).

Jestli nakupujete v e-shopu Bewit – Extrakt zjistíte snadno, zobrazí se vám název “extrakt”, jak vidíte na obrázku (stačí použít tento odkaz):

Rozdělení zákazníků:

1Zákazník A – při objednávce do 299 BP

2. Zákazník B – zákazníkem B se stanete (objednáváte tedy ještě jako zákazník A) při objednávce nad 300 BP (cca 4.800,- Kč) a získáte:

4. Zákazník C – zákazníkem C se stanete (objednáváte jako zákazník A nebo zákazník B) při objednávce nad 700 BP (cca 11.200,- Kč, v sadě i 9.800,-) získáte:

(30% slevu na další nákupy Bewit můžete získat, i když nakoupíte za celkem 700 BP během dvou po sobě jdoucích měsících). V případě dotazů mě kontaktujte: petra@extrakt.cz.