Svět vibrací, barev a vůní

Dnes není žádným tajemstvím, že náš svět se světem vibrací. Existují různé studie, které se vědecky zabývají různým vnitřním složením atomů všeho kolem nás a stejně tak existují přístroje, které dokáží vibraci – frekvenci konkrétní věci změřit a přiřadit k ní přesnou číselnou hodnotu. Specifickou frekvencí rezonuje zdravé tělo, specifickou tělo, které onemocní konkrétní nemocí. Svoji frekvenci má zrození i smrt, radost i smutek. Rozdílně vibruje voda z kohoutku a voda z pramene. Jinou vibrací nás obklopuje čistý a uspořádaný prostor, jinou nepořádek a chaos.

Vše vyzařuje na určité frekvenci, která odpovídá nějaké barvě slunečního spektra. Každá barva je částí podstaty, každá má svůj tón i jas. Léčení barvami se používá od dávných dob, nejde však jen o barvy námi viditelné, ale i o barvy a jas jednotlivých frekvencí. Skrze určitým způsobem vybroušeným hranolem je možné sledovat spektrum barev – od červené, oranžové, žluté, ke středové zelené, až po světle a tmavě modrou a fialovou. Přestože tyto tóny a jas barev určitých frekvencí nemusíme vidět, i tak na nás působí a ovlivňují – ať je frekvenci jejich vibrací vysoká nebo nízká. Vše vzniká ze světla, které je zdánlivě bez barvy.

Vše kolem nás vyzařuje své jedinečné frekvence.

My ovlivňujeme prostředí – prostředí nás.

My volíme, co jíme – to co jíme, ovlivňuje to, na jaké frekvenci rezonuje naše krev, naše orgány, naše těla – nejen to fyzické. Jídlo ovlivňuje také naší psychiku, naše emoci a pocity, naše spojení s naší duší i životní energií jako takovou.
A naopak: úroveň frekvence našich myšlenkových vzorců a frekvence propojení s naší duší ovlivňuje to, co si volíme za stravu a v jakém stavu je naše fyzické tělo.
Samozřejmě se to netýká jen stravy. Vibrace ovlivňuje vše – od stravy, zdraví, vztahů, přes pocity hojnosti a naplnění až po duchovní růst.

Vše – včetně svého života – můžeme prozářit (vibračně pozvednout) svým přístupem, svými myšlenkami, svojí úrovní vědomí v dané chvíli. Čím více tvoříme svůj život v propojení se svojí intuicí – svojí duší, svým srdcem, tím více světla do něj vnášíme. Intuitivní mysl nás vede k volbám, kterými transformujeme naše energetická centra zvaná čakry v nové křišťálové centrum, která se sjednocuje s novu frekvencí srdce a vědomím 5D.

Naše osobní vibrace dokáží nejvíce pozvednout frekvence tónů a jasu, které jsou v souladu s krystalickou mřížkou Země, se strukturou a otiskem přítomnosti, s vědomím 5D a naším srdcem. 

S tím však souvisí i přijetí aspektů sama sebe, které nejsou není plně rozvinuté.

Je to právě propojení s naším srdcem, naší intuicí, které nám otevírá nové možnosti „léčení“  a rozvoj na úrovni těla, mysli, emocí i duše.

A v tom nám mohou být éterické oleje velmi nápomocné. Jsou to nosiči světla a jsou připravené nám pomoci vnímat svojí intuici a podpořit na naší cestě k sobě samému, při tvoření ve hmotě i hlubšímu propojení se Zemí.

 

www.extrakt.cz

Rubriky Intuitivní aromaterapie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svět vibrací, barev a vůní

Komentáře nejsou povoleny.