Éterické oleje a naše energetické pole

O vysoké hodnotě a mnohaúrovňového vlivu éterických olejů se ví již tisíce let. Dodnes neznáme všechny důvody, proč rostliny vlastně éterické oleje vytváří. Mezi ty známé patří například to, že se jedná o ochranu rostlin před mikroby, plísněmi atd., jednu z prevencí proti dehydrataci, základ pro samoregenerační schopnosti či vytváření energetických rezerv. Díky éterickým olejů rostliny také lákají pro sebe ty prvé opylovače. I vědci přiznávají, že všechny „funkce“ a šíře možností éterických olejů pro samotnou rostlinu nejsou zatím objeveny a objasněny. Důvodem jsou světelné – éterické – informace v nich obsažené.

Éterické oleje nám pomáhají tříbit naše jemnohmotné vnímání a mohou být našimi osobními průvodci.  Informace z esenciálních olejů však nevstřebáváme pouze čichem a masáží, jak je běžně známo, ale dokáží se i bez zapojení čichu a doteku na kůže propojit s naším energetickým polem a být s ním interakci.

V propojení s čichem, tělem, naším záměrem (vyjasněním toho, oč nám ve spolupráci s éterickým olejem jde) a ochotou otevřít se informacím, kterým nás zpřístupňují, mohou éterické oleje naše energetické pole ovlivnit velmi výrazně. Taková spolupráce nás láskyplně vede až k našim kořenům, k uvolňování emočních otisků a k otevření se našemu plnému potenciálu, jež se „ukrývá“ v našem limbickém otisku (kterému se věnuji na webu Rozkvést).

www.extrakt.cz

Rubriky Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Éterické oleje a naše energetické pole

Komentáře nejsou povoleny.