Esenciální oleje Bewit a Extrakt.cz

Seznámení s firmou Bewit a jejich nabídkou – esenciálními (éterickými) oleji, bylo pro mě nečekané překvapení. Jako když Vám něco někam přesně zapadne a zasouzníte na vícero úrovních 😉

Souzní se mnou jak samotné produkty – éterické oleje a směsi, ale také se mi velmi líbí celkový „bewití“ přístup ke zdraví a životu. Další předností je pro mě osobně také to, že se jedná o českou firmu. 

Netradiční jsou také možnosti, které firma Bewit nabízí těm, kteří mají zájem se seznámit s jejich nabídkou a filozofií. Registrace k této firmě je nejen bezplatná, doživotní a máte přístup k řadě zajímavých a skutečně hodnotných videí nejen z oblasti zdraví, esenciálních olejů a aromaterapie, ale i z oblasti osobního růstu.

Celkově se mnou pojetí a produkty firmy Bewit velmi rezonují. Éterické oleje Bewit se staly součástí mého života, rozjasnily moje vnímání a spojení s nimi mi pomohlo směrovat můj osobní i profesní život více v souladu s mým srdcem.

Registrace k Bewit vás vůbec k ničemu nezavazuje – a to doslova a do písmene. Můžete se nechat pouze inspirovat nebo si můžete i objednat to, co s Vámi rezonuje, záleží jen na Vás.

Osloví-li Vás olejíčky a filozofie celé firmy, stejně jako mě, můžete s firmou Bewit začít spolupracovat – šířit své zkušenosti s těmito esenciálními oleji dál nebo je zařadit do nějaké své nabídky nebo je používat při své poradenské či masérské praxi. Každému členu své komunity Bewit ráda pomohu a předám své zkušenosti. Velmi vám může pomoci taky on-line program Revoluční marketing, který můžete získat zdarma. Doporučuji, dozvíte se tam hodně zajímavého.

Jak nakupovat esenciální oleje Bewit výhodně

Na nákup esenciálních olejů Bewit není žádný limit, můžete udělat objednávku v jakékoli výši a kdykoli chcete. Firma Bewit rozděluje zákazníky do 3 skupin – zákazník A, zákazník B, zákazník C (zákazníkem A je každý při prvním nákupu), podle kterých nakupujete (možno až s 30% slevou)

V e-shopu Bewit – Extrakt můžete nakupovat i v jiné měně než je Kč, i z jiné země než je ČR 😉 , vše jednoduše zvolíte v levé horní části e-shopu ).

1Zákazník A – při objednávce do 299 BP

2. Zákazník B – zákazníkem B se stanete (objednáváte tedy ještě jako zákazník A) při objednávce nad 300 BP (cca 4.800,- Kč) a získáte:

4. Zákazník C – zákazníkem C se stanete (objednáváte jako zákazník A nebo zákazník B) při objednávce nad 700 BP (cca 11.200,- Kč, v sadě i 9.800,-) získáte:

  • přístup do klubu Extrakt
  • přístup do on-line programu Revoluční marketing
  • 30% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

(30% slevu na další nákupy Bewit můžete získat, i když nakoupíte za celkem 700 BP během dvou po sobě jdoucích měsících). V případě dotazů mě kontaktujte: petra@extrakt.cz

Napsat komentář