Esenciální oleje BEWIT a Extrakt.cz

E-shop BEWIT – EXTRAKT

O vysoké hodnotě a mnohaúrovňového vlivu esenciálních olejů se ví již tisíce let, nyní se opět k esenciálním olejům vracíme a znovu objevujeme objevené 🙂 a otevíráme se také díky esenciálním olejům sobě samým a novým energiím.

Esenciální oleje Bewit

Samotné esenciální oleje jsou v terapeutické – nejvyšší kvalitě. Firma Bewit navíc využívá pyramidální energie a rozšiřuje tak účinky a vlastnosti svých esenciálních olejů.

Jak nakupovat esenciální oleje Bewit výhodně:

Na nákup esenciálních olejů Bewit není žádný limit, můžete udělat objednávku v jakékoli výši a kdykoli chcete. Firma Bewit rozděluje zákazníky do 3 skupin – zákazník A, zákazník B, zákazník C (zákazníkem A je každý při prvním nákupu), podle kterých nakupujete (možno až s 30% slevou)

V e-shopu můžete nakupovat i v jiné měně než je Kč, i z jiné země než je ČR ;-) , vše jednoduše zvolíte v levé horní části e-shopu )

Vše se řídí dle výše tzv. BP, což je zkratka pro Bewit points, které jsou uvedeny u ceny každého produktu i v nákupním košíku.

Klub Extrakt

Klub Extrakt tvořím pro ty, kteří si u mě objednají výklad + esenci na míru nebo se stanou zákazníky B v mé Bewit komunitě (e-shop Bewit – Extrakt )

 

1. Zákazník A – při objednávce do 299 BP

2. Zákazník B – zákazníkem B se stanete (objednáváte tedy ještě jako zákazník A) při objednávce nad 300 BP (cca 4.800,- Kč) a získáte:

  • přístup do klubu Extrakt
  • 15% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

4. Zákazník C – zákazníkem C se stanete (objednáváte jako zákazník A nebo zákazník B) při objednávce nad 700 BP (cca 11.200,- Kč, v sadě i 9.800,-) získáte:

  • přístup do klubu Extrakt
  • přístup do on-line programu Revoluční marketing
  • 30% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)
  • esenciální olej Kadidlo v hodnotě 2.347,- Kč

(30% slevu na další nákupy Bewit můžete získat, i když nakoupíte za celkem 700 BP během dvou po sobě jdoucích měsících)

 

Rubriky Moje nabídka | Napsat komentář

Napsat komentář